O FIRMIE

Zapraszamy do współpracy.
Wspólnie zbudujemy Twoje marzenia!

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "KARTEL" S.A. w Jędrzejowie powstało
w 1990 roku w wyniku przekształcenia z przedsiębiorstwa państwowego.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi budowlane rzetelnie i terminowo. Realizujemy budownictwo obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniowe, przemysłowe, rolnicze, budownictwo w zakresie ochrony środowiska, modernizacji oraz renowacji obiektów zabytkowych.

Spółka zatrudnia średnio 200 pracowników o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu, w tym ponad 20 osób kadry menadżerskiej i inżynieryjno - technicznej, którzy gwarantują realizację obiektów o wysokim standardzie z zastosowaniem nowoczesnych technologii i materiałów. Posiadamy pełne wyposażenie w profesjonalny, specjalistyczny sprzęt. Realizowane przez nas obiekty cechuje wysoka jakość i funkcjonalność oraz walory eksploatacyjne.

W uznaniu jakości naszych usług zrealizowany przez nas budynek administracyjno-biurowy w Jędrzejowie otrzymał w ogólnopolskim konkursie „Budowa Roku 2003” - „Wyróżnienie” za bardzo dobrą organizację procesu inwestycyjnego, wysoką jakość robót oraz krótki termin realizacji budynku. Za wzorową uczciwość oraz nienaganne maniery biznesowe firma została uhonorowana wielokrotnie certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play w latach 2000-2009 w tym Platynową oraz Złotą Statuetką Przedsiębiorstwo Fair Play, Brązowym, Srebrnym, Złotym, Platynowym Laureatem Przedsiębiorstwo Fair Play oraz wieloma innymi nagrodami i wyróżnieniami (patrz nagrody i wyróżniania).

Zarząd KARTEL S.A.

Paweł Karpiński
WICEPREZES ZARZĄDU - DYREKTOR NACZELNY

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej - Wydział Budownictwa Ogólnego.
Posiada 35 lata pracy w budownictwie.

Tomasz Sękiewicz
WICEPREZES ZARZĄDU - DYREKTOR ZAPLECZA

Absolwent Politechniki Świętokrzyskiej - Wydział Mechaniczny.
Posiada 26 lat pracy w budownictwie.

Śp. Henryk Abramowski - założyciel KARTEL S.A.
Prezes Zarządu w latach 1990 – 2012

Absolwent Wydziału Prawa i Administracji UJ posiadał 36 lat doświadczenia w pracy w budownictwie. Odszedł od nas na zawsze w dniu 02 października 2012r. Człowiek o wielkim sercu, ogromnej dobroci, uczciwości, wiary, mądrości, prawości, życzliwości dla innych, zawsze ciepły i serdeczny. W jednym z wywiadów w 2008 r. powiedział m.in.: "...nasza firma to ludzie. Można posiadać nowoczesny sprzęt, który zresztą mamy, ale nie odniesie się sukcesu bez ludzi, bez kadry zarządzającej, która pracuje nad pozyskiwaniem nowych kontraktów, i bez naszych budowlańców, którzy nie boją się żadnych technologicznych wyzwań".

TOP