Przedsiębiorstwo fair play Mapa strony wstecz

Praca

 W chwili obecnej KARTEL

„Kartel” S.A.  w  Jędrzejowie   zleci brygadom roboty: murarskie, zbrojarskie, betoniarskie,  malarskie,  glazur-karskie- posadzkarskie,  roboty na elewacji  – wynagrodzenie  akordowe ,tel:  041/3866028,  e-mail: ka01@kartelsa.com.pl

KARTEL SA obecnie w celu rezerw kadrowych poszukuje  kierowników z uprawnieniami budowlanymi oraz inżynierów budowlanych.

Opis stanowiska pracy

- kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją prac z zakresu budownictwa kubaturowego,
- zarządzanie zespołem pracowników, przestrzeganie harmonogramu robót
- współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót
- rozliczanie kosztów budowy, prowadzenie dokumentacji

Wymagania

- poszukujemy Kierowników, Majstrów, Inżynierów z całej Polski
- wykształcenie kierunkowe – budowlane ze znajomością branży budowlanej,
- znajomość branży budowlanej - szczególnie w zakresie robót kubaturowych
- umiejętność nawiązywania kontaktów,
- dobra organizacja pracy,
- umiejętność kierowania zespołem pracowników,
- umiejętność podejmowania trafnych decyzji pod presją czasu,
- dyspozycyjność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji na adres ka01@kartelsa.com.pl

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego „KARTEL” S.A. w Jędrzejowie poszukuje kandydatów  na stanowisko: KIEROWNIK - BUDOWY miejsce pracy : województwo świętokrzyskie, mazowieckie, łódzkie

ZADANIA:

nadzór  realizowanych przez Spółkę kontraktów

sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów

współpraca z inwestorem, projektantami i innymi zespołami technicznymi

prowadzenie analizy harmonogramu i postępu  projektów

analiza dokumentacji technicznej oraz monitoring kosztów projektów

zarządzanie budżetem i harmonogramem inwestycji

OCZEKIWANIA:

wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo ogólne

minimum 3 letnie doświadczenie w wykonawstwie

2 letnie uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności                                                                                konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

znajomość prawa budowlanego i przepisów wykonawczych

doświadczenie w zarządzaniu pracownikami i podwykonawcami

umiejętność kontroli kosztów prowadzonych projektów

profesjonalna organizacja pracy

OFERUJEMY:

narzędzia pracy

uczestnictwo w ciekawych projektach

stabilną pracę

szkolenia

Zainteresowanych kandydatów spełniających nasze kryteria prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz list motywacyjny) z opisem przebiegu kariery zawodowej pod kątem naszych kryteriów na adres:

„KARTEL” S.A.  ul. Przemysłowa 8

28-300 Jędrzejów

e-mail: ka01@kartelsa.com.pl

tel: 41 3866028

Prosimy o wpisanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w tym dokumencie dla potrzeb niezbędnych w rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn.29.08.1997r.o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. Nr. 133, poz. 883)" .

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Logowanie