Przedsiębiorstwo fair play Mapa strony wstecz

Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego "KARTEL" S.A. w Jędrzejowie powstało w 1990 roku w wyniku przekształcenia z przedsiębiorstwa państwowego.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi budowlane rzetelnie i terminowo. Realizujemy budownictwo obiektów użyteczności publicznej, mieszkaniowe, przemysłowe, rolnicze, budownictwo w zakresie ochrony środowiska, modernizacji oraz renowacji obiektów zabytkowych.

Spółka zatrudnia średnio 200 pracowników o wysokich kwalifikacjach i doświadczeniu, w tym ponad 20 osób kadry menadżerskiej i inżynieryjno - technicznej, którzy gwarantują realizację obiektów o wysokim standardzie z zastosowaniem nowoczesnych technologii i materiałów. Posiadamy pełne wyposażenie w profesjonalny, specjalistyczny sprzęt. Realizowane przez nas obiekty cechuje wysoka jakość i funkcjonalność oraz walory eksploatacyjne.

W uznaniu jakości naszych usług zrealizowany przez nas budynek administracyjno-biurowy w Jędrzejowie otrzymał w ogólnopolskim konkursie "Budowa Roku 2003" - "Wyróżnienie" za bardzo dobrą organizację procesu inwestycyjnego, wysoką jakość robót oraz krótki termin realizacji budynku. Za wzorową uczciwość oraz nienaganne maniery biznesowe firma została uhonorowana wielokrotnie certyfikatem Przedsiębiorstwo Fair Play w latach 2000 - 2009 w tym Platynową oraz Złotą Statuetką Przedsiębiorstwo Fair Play, Brązowym, Srebrnym, Złotym, Platynowym Laurem Przedsiębiorstwo Fair Play oraz wieloma innymi nagrodami i wyróżnieniami. (patrz - nagrody i wyróżnienia)

Oferujemy Państwu realizację Waszych oczekiwań i wykonawstwo obiektów wraz z projektowaniem, nadzorem inżynierskim po kompleksowe wykonawstwo robót.

Zapraszamy do współpracy.
Wspólnie zbudujemy Twoje marzenia!


Logowanie
Zaloguj Zapomniałem hasła

Copyright © 2010 KARTEL S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja: Maximum Interactive